Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Умови прокату
 1. Вартість прокату вар’юється в залежності від костюму. Вартість добового прокату, а також заставна вартість вказані на сайті біля даної моделі.
 2. Карнавальний костюм чи святкове вбрання видається на 24 години (на добу) напередодні з 17:00 до 19:00. Повертається після свята з 16:00 до 18:00. При забиранні костюма в ательє залишається заставна вартість костюма плюс вартість оренди за добу. При поверненні орендованого костюма заставна вартість повертається. Якщо Ви повертаєте костюм чи сукню раніше, ніж через 24 години, сплачується повна вартість прокату за добу.
 3. За затримку костюма на 1 годину з Вашої застави буде вирахована сума 100 грн, на 2 години – вартість прокату за додаткову добу.
 4. Клієнт зобов’язаний повернути карнавальний костюм чи святкову сукню у тому ж стані, в якому він був виданий. Тому при отриманні костюму Ви спільно з нами перевіряєте його стан і якщо є недоліки, то фіксуєте їх у відповідній графі Журналу обліку прокату, після чого сплачуєте заставну вартість костюму чи сукні. Застава Вам повертається (за відрахуванням вартості прокату) при поверненні костюму в ательє.
 5. Категорично забороняється прати, чистити, виводити плями на костюмі, а також самостійно ремонтувати та підганяти костюм чи святкову сукню під «розмір».
 6. У випадку невеликих забруднень чи дрібних пошкоджень відновлення орендованого костюму проводиться за наш рахунок.
 7. У випадку забруднення костюму складними плямами (такими як шоколад, кока-кола, соки, віск, засоби гриму тощо) заставна вартість утримується доки клієнт не виведе плями.
 8. У разі розриву фатину на святкових сукнях штраф 200 грн. У випадку заміни фатину штраф 700 грн (вартість фатину та ремонту)
 9. Потрібний Вам карнавальний костюм чи святкове вбрання можна забронювати заздалегідь до призначеної дати, тоді ми можемо гарантувати, що костюм буде надано саме Вам. Для цього Вами вноситься завдаток у розмірі 50% вартості прокату за добу, сума завдатку ввійде у вартість прокату при остаточному розрахунку.
 10. При відмові від прокату заброньованого костюму з будь-яких причин завдаток не повертається.
 11. У нас передбачені знижки:
 • при довгостроковій оренді (більше 3-х діб – 5%);
 • при замовленні кількох костюмів одночасно (більше 3-х – 5%).