Давайте знайомитись …


Доброго дня, дорогі наші друзі!

Ви завітали на наш сайт, в нашу домівку, отже від нині ми – друзі. Перед тим, як ви почнете мандрівку по майстерням і гардеробним нашого ательє – декілька слів про нас.

Ідея створення ательє «Ассоль» народилась з мрій. Мрій дівчинки, як у Гріна, пригадуєте? Коли дуже на щось сподіваєшся, дуже чогось хочеш – воно неодмінно станеться. Складуться обставини, вкажуть шлях зірки і мрії збудуться.

Тепер в нашому ательє є декілька творчих напрямків, над кожним з яких ми працюємо старанно та неухильно, надихаючись побажаннями та мріями. Знову мрія …

Перший і головний напрямок ательє – індивідуальне пошиття одягу. У цій сфері  працюємо вже 15 років. Напрямок особливо цікавий тим, що знайомлячись з новими людьми, завжди бачиш їх індивідуальність, унікальність кожної людини. Те, що пасує одній жінці, може абсолютно не підійти іншій ні по стилю, ні по темпераменту. Усі ми різні і одяг, як ніщо інше, підкреслює це.

Аналізуючи фігуру та використовуючи досвід, секрети конструювання, підбираючи фактури тканин, ми робимо жінку надзвичайною. Також обов’язково проговорюємо, що з чим можна комбінувати, як сформувати власний стиль, як побудувати гардероб і таке інше. Головна винагорода – це сяючі очі задоволеної клієнтки, яка собі дуже-дуже подобається.

Другий напрямок нашої творчості  – пошиття і прокат карнавальних костюмів. Це казка в реальному житті. Коли малеча одягає наш костюм, вона перевтілюється, зливається з образом певного героя. Дітлахи прагнуть копіювати погляд, рухи і навіть настрій тварин, красунь чи суперменів. Вони неповторні, наші діти! А скільки незабутніх моментів радості, щастя, веселощів несе з собою створення кожного костюмованого ансамблю!

Третій напрямок – перевтілення одягу. Він з’явився, коли економічне становище нашої країни дещо погіршилось. Тканини піднялись у ціні, і  наші жінки – дуже кмітливі і розважливі – звернулись до своїх шаф. Чого там тільки нема! Старі, що втратили свою актуальність, речі, немодні тепер шуби, безліч якісних тканин, куплених та покладених на полиці шаф. А бабусині незабутні вишиванки – це окрема тема!

Весь цей арсенал ми використовуємо для створення нових (так-так, саме нових!) модних речей: шубки, напівшубки, кожушки та жилетки, у поєднанні з іншими матеріалами , інколи зі шкірою; етно-роботи, коли раритетні вишивки отримують друге життя в сучасних сукнях, костюмах та блузах. І що цікаво – часто результат навіть не нагадує те, що висіло у шафі – народжується абсолютно нова річ, яка отримує нове життя і починає нову історію …